Informacje

O nas

Witamy 

Stajnia Góra 13 to miejsce z prawdziwą końską duszą, adresowane do ludzi z pasją, którzy cenią sobie komfort, profesjonalizm i rodzinną atmosferę.

Nasza historia

W naszej stadninie łączymy nowoczesność z tradycją. W miejscu odrestaurowanego folwarku z pierwszej połowy XIX wieku, położonego bezpośrednio nad jeziorem Góra oraz nieopodal malowniczego Parku Krajobrazowego Promno, stworzyliśmy w 2013 roku nowoczesny kompleks stajenny i agroturystyczny. Specjalizujemy się w nauce jazdy konnej na wszystkich poziomach zaawansowania (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych) oraz prowadzimy hotel dla koni.

Dobre wyposażenie, doskonała kadra oraz bliskość terenów rekreacyjnych sprawiają, że Stajnia Góra 13 jest nie tylko uznanym ośrodkiem jeździeckim, ale też miejscem, w którym można aktywnie i twórczo spędzić wolny czas na łonie natury.

Instruktorzy

JULIA DYBIZBAŃSKA

Instruktor jazdy konnej od 2011 roku, absolwentka licznych kursów z zakresu jeździectwa i pracy z końmi.  “Jazdę konną zaczęłam w wieku 5 lat. Pasją do koni zaraził mnie starszy brat i to dzięki niemu zaczęłam karierę sportową. Moje doświadczenie, zdobyta wiedza i kwalifikacje pozwalają mi na propagowanie jeździectwa jako sportu, pasji oraz sposobu na spędzanie wolnego czasu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych”. Fot. Cecylia Łęszczak

EWA PUSIAK

Miłośniczka zwierząt. Przygodę z końmi zaczęła w wieku 10 lat. Ciągle się uczy, rozwija i doskonali swoje umiejętności jeździeckie. Od 2018 roku instruktorka jazdy konnej i troskliwa opiekunka koni w Stajni Góra 13

MONIKA OGÓR

Instruktor jazdy konnej od 2008 roku, zwierzęta są jej prawdziwą pasją – poświęca im całe życie. Miła, uprzejma i wymagająca.

Delektuj się

 

W pięknych okolicznościach natury