Informacje

O nas

Witamy 

Stajnia Góra 13 to miejsce z prawdziwą końską duszą, adresowane do ludzi z pasją, którzy cenią sobie komfort, profesjonalizm i rodzinną atmosferę.

Nasza historia

W naszej stadninie łączymy nowoczesność z tradycją. W miejscu odrestaurowanego folwarku z pierwszej połowy XIX wieku, położonego bezpośrednio nad jeziorem Góra oraz nieopodal malowniczego Parku Krajobrazowego Promno, stworzyliśmy w 2013 roku nowoczesny kompleks stajenny i agroturystyczny. Specjalizujemy się w nauce jazdy konnej na wszystkich poziomach zaawansowania (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych) oraz prowadzimy hotel dla koni.

Dobre wyposażenie, doskonała kadra oraz bliskość terenów rekreacyjnych sprawiają, że Stajnia Góra 13 jest nie tylko uznanym ośrodkiem jeździeckim, ale też miejscem, w którym można aktywnie i twórczo spędzić wolny czas na łonie natury.

Instruktorzy

KINGA RATAJSKA-KOŃCZAL

Właścicielka Stajni Góra 13. Z wykształcenia i zamiłowania zootechniczka oraz hipoterapeutka. Z końmi związana od najmłodszych lat. Prowadzi zajęcia hipoterapii, przeprowadza warsztaty konne dla dzieci i młodzieży. 

JULIA GOŁDYCH

Konie towarzyszą jej od 2013 roku. Jest to jej największa pasja, którą od czterech lat dzieli się z innymi jeźdźcami. Jako instruktor pomaga im rozwijać umiejętności jeździeckie na różnych poziomach zaawansowania. Ponadto, jest studentką biologii i miłośniczką innych czworonożnych zwierząt.

RENATA ŚWITAŁA

Swoją przygodę z końmi zaczęła w Stajni Góra 13 w 2013 roku. Od tamtego czasu doszkala się w pracy z końmi i rozwija soją największą pasję w życiu. 

Delektuj się

 

W pięknych okolicznościach natury